در چند سال اخیر، لزوم ایجاد تحول همه جانبه و پاسخگوی نیازهای روز جامعه ، مورد توجه و تاكید قرار گرفته است .

با كمال مسرت ؛ فرارسیدن هفته بانكداری اسلامی را به هم میهنان گرامی و به ویژه همكاران ارجمند خود در بانك های سراسر كشور، شادباش می‌‌‌گویم .همچنان كه می‌دانیم صنعت و نظام بانكی در كشورهای پیشرفته جهان ، طی چند دهه گذشته از تحولات گسترده ای برخوردار بوده اند به طوری كه توانسته اند در سایه تغییرات اساسی و تبدیل بانكداری سنتی به بانكداری مدرن ، نقش با ارزشی در اعتلای اقتصاد و توسعه اقتصادی – اجتماعی كشورخود ایفا كنند .

نا گفته پیدا است كه رشد و گسترش صنعت بانكداری در كشور ما به دلایلی چند، همپا و به موازات بانكداری مدرن بین المللی نبوده است و باید بپذیریم كه متاسفانه از این حیث ، فاصله بزرگی با آنان پیدا كرده ایم كه ضروری است هرچه سریع تر، نسبت به همگام شدن با تحولات روز بانكداری پیشرفته و مدرن و كم كردن فاصله مذكور اقدام كنیم .

خوشبختانه در چند سال اخیر، در سایه حضور مدیران خوش فكر و آینده نگر، به این مهم توجه شده و لزوم ایجاد تحول همه جانبه و پاسخگوی نیازهای روز جامعه رو به رشد ایران، مورد توجه و تاكید قرار گرفته است و در این راستا، گام های ارزنده ای نیز توسط مدیران پیشگام و خلاق بانكی كشور برداشه شده است كه در خور قدردانی است.من در این فرصت، مایلم از نقش بی بدیل زنده یاد دكتر محسن نوربخش، رئیس كل فقید بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران در پایه گذاری و گسترش بانكداری نوین اسلامی در جمهوری اسلامی ایران یاد كنم و یادش را گرامی بدارم .

اكنون دیگر كمتر كسی در جامعه وجود دارد كه بتواند در نقش حیاتی بانك ها در ایجاد و گسترش یك اقتصاد پویا و فراهم سازی زمینه برای رشد موزون اقتصادی، تردید به دل راه دهد.صد البته كه برای رسیدن بانك های كشور به جایگاه مناسب و تاثیر گذار، راه طولانی در پیش داریم.بانك های ما برای رسیدن به این هدف، نیاز به فرهنگ سازی، كار و تلاش روزافزون، شناساندن و عرضه خدمات برتر و منطبق با نیاز مردم، حمایت منطقی و تعدیل و واقعی سازی توقعات از سوی مسئولان و تصمیم سازان را دارند.

بی تردید، انجام این اقدام، مستلزم بهره برداری از رویكردها و راهبردهای ارتباطی و ابزارها و رسانه های جدید است كه در قالب مدیریت روابط عمومی، نمود پیدا می‌كند.

به عبارت بهتر، روابط عمومی پیشرو و مبتنی بر نگرش علمی و آشنا به فناوری های روز، یكی از عوامل موفقیت سیستم بانكی محسوب می‌گردد.

بانك ایران زمین نیز به عنوان یك بانك خصوصی عضو جامعه بانك های كشور، با وجود آنكه مدت زیادی از تاسیس و آغاز فعالیت آن نمی‌‌‌گذرد توانسته است با موفقیت، پایه های استقرار و فعالیت یك بانك كارآمد، مدرن و تحول آفرین با رعایت موازین شرعی را بنا گذارد و به سهم خود، در توسعه فرهنگ كسب و كار، بسط و گسترش فعالیت های تولیدی، خدماتی و بازرگانی، تجهیز و تخصیص منابع؛ هدایت آنها به سمت كارآفرینان مولد و فعالیت های مثمرثمر اقتصادی، نقش ایفا كند و در آینده نیز، با قوت و قدرت در این مسیر حركت خواهد كرد .

موفقیت روزافزون همه خدمتگزاران و تلاشگران برای آبادانی میهن عزیزمان ایران و به ویژه همكاران بانكی ام را خواستارم .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic