انیستیتو بانکداران خاورمیانه اولین و تنها مرکز تخصصی – حرفه ای ارائه دهنده خدمات آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای در صنعت بانکداری ایران است. انستیتو یک موسسه کاملا خصوصی است که معرفی، نهادینه سازی و گسترش الگوهای نوین و حرفه ای بانکداری و خدمات مالی از طریق ارائه خدمات آموزشی تخصصی وکاربردی، خدمات پژوهشی و خدمات توسعه ای اهتمام می ورزد.

انستیتو بانکداران خاورمیانه با همکاری یک گروه حرفه ای و دانش آموخته در حوزه  مختلف صنایع خدمات مالی و بانکداری  تکوین یافته است و با مطالعات دقیق و جامع  صنعت بانکداری ایران و با همکاری موسسات بین المللی  و با بهره گیری از دستاوردهای برتر علمی و حرفه ای صنعت بانکداری جهان و بومی سازی آنها،اقدام به ارائه خدمات آموزشی ، مشاوره ای و توسعه ای نموده است.


دوره های بانکداری

این دوره ها شامل بسته های آموزشی طراحی شده برای توسعه قابلیت های روسای شعب می باشد که در برگیرنده چندین دوره کوتاه مدتبا هدف افزایش مهارتهای چندگانه برای نیل به اهداف ویژه ای در بانکها طراحی شده اند.


برخی از دوره های اجرا شده در ذیل معرفی می گردد:شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic