دوستان عزیز و بهتر از جانم که روزانه برای بنده ناچیز پیام های محبت آمیز می فرستید، من از داشتن دوستانی مثل شما بر خودم می بالم و همین حضور و نظرات شماست که مرا دلگرم می کند.

من باید در ابتدا عرض کنم که شاگرد تک تک شما عزیزان هستم و در حضور شما حرفی برای گفتن ندارم اما آنهایی که مرا میشناسنند می دانند که دانش و تسلط و توانایی های این برادر کوچکتان در کار به مراتب بالاتر از کسانی است که اکنون دیرآمده زود برای من و شما تصمیم می گیرند.

هدف از برقراری این وبلاگ  ایجاد فضایی برای تبادل نظر و تجربیات همکاران است و بس.اماچرابعضی ها را خوف فرا گرفته است خدا می داند!

دوستان عزیزتر از جانم 

خدارا شاهد می گیرم که در زندگی ام هیچگاه از هیچ کس و قدرتی واهمه ای به دل نداشته و ندارم من پیرو عدل و عدالت هستم و دوستانی که وبلاگ "دلاوران مرصاد"مرا می خوانند می دانند که من سرباز رهبر و ولایت هستم. اگر تصمیم به تعطیلی این وبلاگ گرفتم نه از در بی معرفتی باشد نه دوستان.

در این مدت دوستان زیادی مطالبی را تحت عنوان درددل برای این برادر کوچکشان فرستادند که ساعت ها با مطالعه آنها اشک ریختم و افسوس خوردم که چرا هیچ گوش شنوایی نیست تا این دردها را بشنود.

دوستان هر روز از سوی افرادی معلوم الحال پیام های برای من فرستاده می شود که چرا این وبلاگ را تعطیل نمی کنی چرا روی حرفت نایستادی و ......

دوستان مهربانم 

این برادر کوچک شما در طول این سالها تجربیاتی کسب نمود کهرشاید شرایط کسب آنها برای هیچ یک از عزیزان محیا نشده باشد و درمواردی انشالله نخواهد شد.

مشکل اینجاست که من خدمت تعدادی از عزیزان مدیر واقعا ارادت قلبی دارم  و نمی خواهم حتی با بیان خاطراتم تر و خشک با هم بسوزند.

توصیه بنده به شما این است کع با اقتدار و با ایمان تلاش کنید و برای رضای خدا و خلق خدا کار کنید تنها همین.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic