بانك ایران زمین در مسابقات چند جانبه فوتسال موفق به كسب مقام سوم شد .

به منظور گرامیداشت هفته بانكداری اسلامی ، یك دوره مسابقه چند جانبه فوتسال میان بانكهای استان كرمانشاه به میزبانی بانك ایران زمین در سالن سرپوشیده تامین اجتماعی بلوار طاق بستان كرمانشاه برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات ، بانك مسكن به مقام قهرمانی نائل شد و بانك كشاورزی و بانك ایران زمین به ترتیب موفق به كسب مقام های دوم و سوم شدند.

بنابر همین گزارش ، تیم فوتسال بانك ایران زمین ، همچنین موفق به دریافت جام اخلاق این مسابقات شد .


از خدمات آقای غلامعلی كامیاب در طول تصدی عضویت هیأت مدیره بانك ایران زمین، تقدیر به عمل آمد.

    در پی انتصاب آقای غلامعلی كامیاب، عضو هیأت مدیره بانك ایران زمین به سمت معاون ارزی بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران،طی مراسمی در روز شنبه، بیست وچهارم شهریورماه 1392 در سالن كنفرانس ساختمان مركزی بانك ایران زمین و با حضور مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره ، معاونان ومدیران ارشد بانك،از خدمات ارزنده وی تقدیر به ‌عمل آمد.

در این مراسم, پس از تلاوت آیاتی از كلام ال.. مجید, به ترتیب آقایان دكتر امیرحسنخانی رئیس هیأت مدیره، سیدعلی نائب رئیس هیأت مدیره، هاشمی عضو علی البدل هیأت مدیره و مقدم، مدیرعامل بانك ایران زمین، هر یك طی سخنانی از خدمات ارزنده آقای ‌كامیاب در طول دوران تصدی عضویت هیأت مدیره این بانك تقدیر و سپاسگزاری كردند.

در ادامه این مراسم، معاون جدید ارزی بانك مركزی نیز ضمن ارزشمند دانستن تجربه هایی كه در طول همكاری با بانك ایران زمین برایش حاصل شده است، موفقیت و ارتقاء بانك ایران زمین به عنوان یكی از بانكهای خصوصی كشور  كه در حقیقت بیانگر موفقیت و ارتقاء بانك مركزی نیز خواهد بود را خواستار شد. وی در پایان با تاكید بر ظرفیت مطلوب بانك ایران زمین برای قدرتمندتر شدن, از اعضای هیأت مدیره ، مدیر عامل و كاركنان بانك ایران زمین تودیع به عمل آورد.


موضوع : درددل های صمیمانه  
سلام آقا شعیب

لطفا" این مطلب من را در وبلاگتون نشان بدید شاید مسئولین و مدیران مطالعه کنند و به درد ما توجه کنند:

مدیران عزیز 
این یک درددل صمیمانه است فقط ودیگرهیچ.
تورا به خدا وضعیت حقوق ها را روشن بفرمائید این آخه یعنی چی که هر ماه رقم دریافتی با ماه قبل تفاوت داره ؟
ما زندگی زن و بچه رو با این حقوق می گذرونیم و با این شرایط اصلا" نمی توانیم برنامه ریزی کنیم .

آقای نظری انشالله منتشر کنید .

برنامه جدید


موضوع : درددل های صمیمانه  
دوستان و همکاران عزیز با توجه به درخواست هایی که داشتم از این به بعد نظرات و نوشته های همکاران رو که لطف دارند و برای بنده ارسال میشه رو در صفحه ی اصلی نمایش منتشر می کنم و در حد توانم پاسخ میدم .

همکار عزیز که با اسم محسن نظر گذاشته و من هم پاسخ دادم .آقای نظری عزیز

من یکی از نیروهای بهمن ایثار هستم که البته با زحمات و مشکلات و خلاصه با بدبختی تونستم خودم رو تو مجموعه حفظ کنم .
راستش منم خواستم بگم خیلی از همکاران تا اونجا که من می دونم میان و وبلاگ شما رو می خونن .
در اینکه شما آدم نخبه ای هستید شک ندارم چرا که :
من از همون اولین باری که شما رو دیدم و همه فکر می کردیم که شما بادیگارد آقای امیر حسنخانی متوجه حرکات شما بودم .
ببخشید ولی فکر نکنید ما په په هستیم و هیپچی سرمون نمیشه .
ولی واقعیت اینه که شما همیشه بعنوان یک علامت سئوال بزرگ تو ذهن بچه ها مخصوصا" بهمن ایثاری ها هستید.
نمی خوام فرکانس خاصی بدم اما یادمه یک روز توی دفتر آقای مهندس بودم که شما هم اونجا بودین و مسئول شعبه اون زمان شعبه ت....بهمن ایثار خواست آقای مهندس رو بپیچونه که شما دقیقا" یادمه بهش گفتین : اون روزی که دارین در موردش حرف می زنید شما کت و شلوار قهوه ای پوشیده بودین و با پیراهن نخودی و داشتین با گوشی موبایل سفید رنگتون بازی میکردین درسته ؟
من تازه اون زمان فهمیدم که فلسفه وجود شما چی بود!
الان همه تا اونجای که من اطلاع دارم شما هنوز هم یک علامت سئوال بزرگ هستید واسه خیلی ها.
در ضمن ای کاش می شد در خصوص تجربیات کاری باهمدیگه و خیلی از بچه های دیگه رودرو بحث می کردیم و ثابت می شد که ما هم حرف هایی واسه گفتن داریم .
پاسخ شما : به رسم ادب و احترام به شما دوست خوبم سلام می کنم 
البته شما با اسم مستعار برای من پیام گذاشتین و معلومه که خیلی دلتون پر هستش .در درجه ی اول من از شما و تمام همکارانی که به این دوست کوچکیشون لطف دارند و نوشته هام رو می خونن تشکر می کنم .
دوست خوبم 
من خاک پای شما عزیزان هستم و اینکه شما انسان نادان و ناتوانی مثل بنده رو نخبه می دونید اغراق می فرمائید و من لایق این تعریف شما نبوده و نیستم .
همکار عزیزم بادیگارد دیگه چه صیغه ایه ؟ مهندس امیرحسنخانی خودش صد تا مثل من و حریفه بعد من شاعر مسلک احساساتی بادیگارد ایشان باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا" به قیافه ی من می خوره ؟تو را به خدا با این حرفها به من و مهندس ظلم نکنید خواهشا".
راستش اون دوران گذشت ولی خداوند را شاهد می گیرم که اگر وظیفه ای به من محول شده بود سعی کردم تا اونجای که به خودم مربوطه اجازه ندم حق کسی ضایع بشه .
راستش من یک علامت سئوال نیستم .بیشتر شبیه یک علامت تعجب هستم پسر خوب!
در خصوص رد و بدل کردن اطلاعات و تجربیات کاری هم من که عددی نیستم اما آرزوی من این بوده که مسئولان یک تیم تحقیقاتی از جوان ها تشکیل بدن که فقط وظیفه شون فعالیت های تحقیقاتی و مطالعاتی باشه .
یه سئوال حالا من می پرسم ؟
ماه گذشته دفتر آقای مهندس نیومدین ؟روزی که آقای فصیحی هم اونجا بود و داشت با من حرف می زد؟
دوست دارم همکار عزیزم .بدبختانه و یا خوشبختانه من یه ذره باهوشم

گفتگو با یک همکار


موضوع : درددل های صمیمانه  
دوست و همکار عزیز که با اسم Moran پیام گذاشتند.


سلام
دوست عزیز ایکاش نام وبلاگتان را یک وبلاگ شخصی می گذاشتید تا ذهنیتی ایجاد نشود که این وبلاگ نماینده تمام کارکنان است.
ضمنا کمتر قربون صدقه مسئولانی برید که تعداد کمی از پرسنل با شما هم عقیده اند. 
موفق باشید.


پاسخ شما : دوست و همکار عزیزم که با من هم عقیده نیستی 
هر کسی می تونه عضو این باشگاه باشه و هر کسی هم می تونه نباشه .در اینکه این یک وبلاگ کاملا" شخصی هستش شک نداشته باشین اما در خصوص اینکه ذهنیت ایجاد شده باشه می تونم بپرسم چه ذهنیتی ؟
ثانیا" شما که من رو متهم به قربون صدقه رفتن مسئولین می کنید یه زحمت به خودتون بدین تحقیق کنید ببینید که شعیب نظری کی بوده و الان کی هست و چی به سرش اومده ؟
من حرف دلم رو زدم همکار محترم و قسم می خورم که هیچ منافعی از این نوشته ها نصیب من نشده 
مشکل اینجاست که شما و بعضی از دوستان عشق و علاقه را با چاپلوسی و ........اشتباه می گیرین .
دوستانی هم که با من هم عقیده نیستند دلیلش ر و انشالله در یک مطلب مفصل می نویسم و منتشر می کنم تا همه مطالعه کنند.


شعیب نظری

حال و روز این روزهای صنعت بانکدار ی کشورچندان چنگی به دل نمی زند چرا که سیاست های به کار گرفته شده در این بخش ،به عنوان اهرم های بازدارنده  دقیقا" نتیجه عکس داده است .
صنعت بانکداری ما به جای حرکت به سوی تنوع در ارائه خدمات انحصاری به سوی  تنوع در ایجاد برندهای مختلف  حرکت کرده است و عملا" این اسامی هستند که بانکها و موسسات مالی را از هم  متمایز می کنند نه نوآوری در خدمات!
از طرفی تصویب قوانین دست و پا گیر و لازم الاجرا انهم بدون در نظر گرفتن فضای رقابتی ،خودش تبدیل به یک مانع  در راه شکوفایی این صنعت  شده است ،چرا که عملا" در شرایط کنونی رقابت واژه ای کاملا" بی معناست .

بانکها و موسسات   هم در رقابت جذب منابع ،با کپی برداری از روی دست همدیگر و بالا بردن نرخ سودهای پرداختی به سپرده ها کوتاه مدت و بلندمدت ،در حقیقت منابع مالی را با نرخ بسیار بالایی جذب نموده که در یک فرآیند هزینه ساز دیگر و با توجه به در نظر گرفتن تمام هزینه های عملیاتی و اجرایی و..... نرخ تمام شده ی پول را برای واحدهای خود به شدت بالا می برند تا انجا که توجیه اجرای پروژه های سود آور با این منابع که هم بتواند منافع بانک و هم منافع سپرده گذاران را در نظر بگیرد امری دور از ذهن خواهد بود.

به واقع عدم وجودحرکتی پویا و منسجم به سوی ارائه خدمات غیر ریالی که در حقیقت باعث کم شدن گردش فیزیکی اسکناس در سطح جامعه و همچنین جلب سرمایه های سرگردان به سوی بانکها می شود این روزها به سختی گریبانگیر صنعت بانکداری کشور است .

شاید تا کنون حرکت های هم صورت گرفته باشد اما این حرکت ها به دلیل عدم پایه ریزی های دقیق و مطالعه شده  و منطبق با واقعیت جامعه هیچ گاه راه به جایی نخواهند برد .
بعنوان مثال یکی از معضلات بزرگی که هم اکنون سیستم مالی و قضایی کشور با ان دست به گریبان است  بحث " چک" و دنباله های مخرب آن است که تا کنون کسی موفق نگردیده است که راهی برای کم نمودن التهاب جامعه در این بخش نماید.
آمار بالای چک های برگشتی و سلب اعتماد در بین افکار عمومی در جهت استفاده از این  خدمت بانکی ،باعث گردیده که روند انجام معاملات به شدت کند گردد و گردش مالی در فضای خرد اقتصادی  با تنش مواجه گردد.
اما با تمام این تفاسیر باید باور داشت که در این راه هم می توان  برنامه های مفیدی طراحی و به کار بست  و ایجاد اندک تغییراتی بسیاری از خدمات ریشه دار مالی را آبدیت نمود.
اگر بانکها موفق به  طراحی و ایجاد فضایی شوند که در آن اعتبار و اعتماد را به خدماتی مانند چک برگردانند به سادگی می توانند دوباره منابع ارزان قیمت را به سوی خود جذب نمایند و در رونق بخشیدن به مراودات مالی جامعه یک نقش اساسی ایفا کنند.

اما متاسفانه همچنان کم تحرکی فعالان و مخصوصا" نظریه پردازان  صنعت بانکداری باعث گردیده است که این بی تفاوتی این صنعت را به سمت رکود پیش ببرد.
با این شرایط حتی اگر بانکها چندین برابر منابع مالی را هم که در اختیار دارند در بخش ارائه تسهیلات  و درآمد زایی به کار ببرند بازهم در واقع و در حقیقت زیان ده خواهند بود.

بالا رفتن ارزش افزوده برخی از دارائی های غیر منقول بانکها در سالهای اخیر یک سوپاپ اطمنیان کاذب برای گردانندگان آنها شده است تا اندکی از بار  سنگین ضرر های هنگفت را کم نماید اما بازهم دستور العمل های بازدارنده در این بخش باعث گردید که این کوره راه نیز بسته شود و عملا" بانکها و موسسات مالی به طور جد خلع سلاح شوند.

ولی آیا نمی شود راهی اندیشید ؟
ما می گوئیم می شود !
بله تعجب نکنید ،  راههایی وجود دارد که بازهم "چک" بتواند به یک ابزار کارآمد و مورد اطمینان تبدیل شود
راههایی وجود دارد که بتوان منابع ارزان قیمت را جذب نمود و در قبال ان تحصیلاتی مطمئن  پرداخت کرد که با درصد بالایی مجددا" به سیستم برگردد. 

با تعدادی از دوستان گمنام اما خبره در حال انجام مطالعاتی دقیق هستیم که انشالله در صورت تائید نهایی توسط تیم  محقق  و ثبت آنها بصورت کاملا" انحصاری با توافقاتی که انجام خواهد گردید وارد مرحله ی اجرای آزمایشی خواهد شد .
ما به دنبال اثبات این فرضیه ها هستیم و ایمان داریم که می توانیم  حرکتی نو ایجاد نمائیم که ثمره ی آن به جامعه بازخواهد گشت.محمدرضا امیرحسنخانی،سیاست‌مدار،پزشک واقتصاددان ایرانی است. وی نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در دورهٔ هفتم مجلس شورای اسلامی ایران بود. نامبرده هم اکنون رئیس هیئت مدیره بانک ایران زمین ،بیمه آرمان و مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین می‌باشد

دکتر محمدرضا امیرحسنخانی در آبان ماه سال ۱۳۴۳ در یک خانوادهٔ مذهبی و کشاورز در شهرستان فردوس چشم به جهان گشود.

وی دوره ابتدائی را در تهران و دوره راهنمائی و دبیرستان را در فردوس سپری کرد و در سال ۱۳۶۱ موفق به اخذ دیپلم تجربی و در سال ۱۳۶۲ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شد.

اودر سال ۶۴ در جبهه حق علیه باطل حضور پیدا کرد ودر عملیات بدر جانباز گردید. وی پس از دانش‌آموختگی در سال ۶۹ در آزمون دستیاری پزشکی شرکت کرد و در رشته تخصص چشم پزشکی دردانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد و در سال ۷۳ مدرک تخصص چشم پزشکی از این دانشگاه گرفت. نامبرده در سال ۸۳ به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از طرف مردم شریف شهرستانهای فردوس طبس سرایان و بشرویه با رای قطعی انتخاب گردید.


محمدرضا امیرحسنخانی در انتخابات دوره هفتم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه فردوس و طبس داوطلب نمایندگی شد. در این انتخابات وی با کسب ۳۵۷۳۸ رای از مجموع ۸۹۰۶۱ رای ماخوذه (معادل ۴۰٪ کل آرا) به نمایندگی مردم طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.[۲][پیوند مرده]

وی در انتخابات دوره هشتم مجلس نیز کاندیدا شد، که با کسب تعداد ۲۶۱۳۲ رای از مجموع ۸۳۶۶۱ رای به عنوان نفر دوم شناخته شد و از راهیابی به مجلس بازماند.[۳]

سوابق کاری

 • مدیر کل هلال احمر استان کرمان
 • مسئول جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
 • قائم مقام جهاد دانشگاهی استان کرمان
 • مدیر کل هلال احمر استان کرمان
 • دبیر اول انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی کرمان
 • مؤسس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان فردوس
 • عضو انجمن کار آفرینان مسلمان مجمع بین المللی
 • کار آفرین نمونه استان
 • مؤسس و رئیس هیئت مدیره خیریه مولی الموحدین خراسان
 • مؤسس و رئیس هیئت مدیره مدرسه آموزش استثنائی غیرانتفاعی پسرانه حکمت
 • رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی مشهد
 • مؤسس و رئیس هیئت مدیره مجتمع درمانی تخصصی و فوق تخصصی ثامن الحجج مشهد
 • رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمارستان بنت الهدی
 • مؤسس رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین
 • رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونیهای اعتبار استان خراسان
 • نماینده مجمع موسسین بانک تعاون
 • عضو شورای مرکزی ، دبیر کل انجمن اسلامی کرمان
 • نماینده مردم شریف شهرستانهای فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی دوره هفتم
 • عضو هیئت مدیره اتاق تعاون کشور
 • رئیس کمیته رفاه و تامین اجتماعی مجلس شورای اسلامی
 • عضو شورای عالی صادرات غیر نفتی کشور
 • عضو شورای اشتغال استانهای خراسان ویزد
 • عضو هیئت مدیره و خزانه دار خیرین مسکن ساز کشور
 • پزشک نمونه سال
 • خیر نمونه کشوری
 • مؤسس ورئیس هیات مدیره بانک ایران زمین
 • مؤسس ورئیس هیات مدیره بیمه آرمان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic